KONST / Litografier / Färglitografi 10717139
nr 1071 7139
Färglitografi
René Genis, stadsmotiv, 47/50, signerad, motivet: 41x57
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:33:53
100 kr
150 kr